Категории
Community Poll
Была ли полезна статья?
Recent Post
Робота для мам: де шукати і чи можливо поєднувати її з меленькими дітьми?
Sarah Jessica 25/06/2017 0 comments 2206 viewed
Робота для мам: де шукати і чи можливо поєднувати її з меленькими дітьми?      Дуже гостре питання, особли..
Details
Какие книги читать детям разного возраста?
Sarah Jessica 20/06/2016 0 comments 968 viewed
   Как утверждают специалисты, чтение – ключ к активному развитию интеллекта ребенка. Поэтому начать покупа..
Details
Что почитать ребёнку перед сном?
Sarah Jessica 31/05/2016 0 comments 1201 viewed
Сегодня разнообразие детской литературы поражает. Купить хорошую и интересную книгу совершенно не составит труда. Это прекрас..
Details

Робота для мам: де шукати і чи можливо поєднувати її з меленькими дітьми?

Робота для мам: де шукати і чи можливо поєднувати її з меленькими дітьми?

     Дуже гостре питання, особливо у наш нелегкий час. Коли мова йде про те, як фінансово забезпечувати сім'ю, якщо чоловік в даний момент не може потягнути всі витрати на себе, виникає питання, як знайти роботу молодій матері, у якої є маленька дитина? Без роботи адже зараз дуже важко та потрібно намагатися хоч якось підробляти. Кілька порад з цього приводу нам написав представник компанії Jooble з пошуку роботи.

     На сьогоднішній день можливості для заробітку просто безмежні. Здавалося б, що це неможливо, якщо мова йде про Україну. А якраз навпаки. В інших країнах, якщо підробіток або працевлаштування займає велику кількість часу та несе в собі багато незручностей і тяганини, то у нас знайти підробіток дуже просто. Є велика річ як Інтернет, у якому можна знайти все: від підробітку до отримання самоосвіти та ідей для реального втілення бізнесу. Якщо раніше це було практично неможливо (мається на увазі поєднання роботи з маленькими або новонародженими дітьми), то зараз Ви зможете працювати віддалено менеджером з продажу, приймаючи дзвінки кілька разів на день, оформляти замовлення, поки Ваше дитя спить або наповнювати контент на сайті. Всьому цьому можна навчитися, знову ж таки, в Інтернеті. Головне — це не губитися, а взяти себе до рук і зрозуміти, що декілька годин в день можна витратити, щоб знайти на роботу, при цьому це буде відмінна фінансова підтримка для голови сім'ї.

     На першому етапі це здається складно та практично неможливо. Вчити щось нове завжди складно, але можна себе змусити це зробити. Діти - це прекрасно, одне з найбільш чудових створінь у світі, але вони вимагають особливої фінансової підтримки. Якщо Ви говорите собі, що я далека від Інтернету та від IT - технологій, то не турбуйтеся: це не так вже й складно. На даний момент я працюю в IT - компанії Jooble, хоча за освітою я музикант. Здавалося б, 2 несумісні речі, які розділяє прірва під назвою «Прагматизм і творчість». Але, тим не менш, якщо змусити себе заново перевчити, то можна знайти хороший підробіток, який буде дуже надійною підтримкою. Крім того, зараз дуже популярний веб-дизайн. Якщо у Вас гарні художні здібності, то Ви, можна сказати, виграли джек-пот.

     У висновку хочу сказати, щоб Ви проаналізували себе та знайшли найкращі якості, які могли б принести дохід. Якщо Ви добре знаєте математику, Ви можете викладати її по скайпу, це вже якісь гроші. Якщо Ви знаєте англійську, то що Вам заважає викладати онлайн також? Знайдіть для себе найцікавіший заробіток, який б не шкодив часу проводження з Вашим малюком, але при цьому навпаки допомагав сім'ї!

Reference: Робота для мам: де шукати і чи можливо поєднувати її з меленькими дітьми?
25/06/2017
Робота для мам: де шукати і чи можливо поєднувати її з меленькими дітьми?

Babybooks ✔ інтернет-магазин дитячих книг в Україні. Усі права захищені. | © 2015-2018.