+38 (068) 787-70-81
Доставка та оплата

Книги для читання

Мова

Автор:: Роальд Дал / Вік:: 1-3 роки / Кількість сторінок:: 120 / Мова:: Українська / Обкладинка:: Індивидуальна упаковка / Рік випуску:: 2020 / Серія:: Дитячі книжки для читання / Термін комплектації:: 1-2 робочих дні / Формат:: 130х195 /

     Кращі дитячі казки ви знайдете в нашому магазині. Ми підбираємо виключно якісні дитячі книжки, які допоможуть сформувати особистість вашої дитини. Ні для кого не секрет, що, чим раніше діти долучаються до книг, тим швидше відбувається їх розвиток. Дитячі книги відіграють важливу роль у вихованні дітей, тому ми уважно ставимося до добірки дитячих книг в нашому магазині.

Якщо ви віддаєте перевагу читанню дитячих казок на ніч вашим дітям - ми підберемо для вас книжки в необхідному форматі. Варто відзначити, що багато дитячих книжок залишаються в пам'яті дорослих, цитати з них йдуть з нами протягом життя. Кращі дитячі казки, розповіді, вірші і багато іншої літератури для найменших ви знайдете на прилавках BabyBook.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких з днем ​​народження малюка - у нас знайдуться барвисті подарункові набори дитячих книг. Ми маємо, як універсальні книжки для дітей молодшого віку, так і для юних школярів.

Доставка по всій Україні

Вигідні акційні пропозиції

Захищена та безпечна оплата через сайт

Гарантія на всі товари

Безкоштовна консультація