+38 (068) 787-70-81

Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!"

Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!"
Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!" - Фото 2
Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!" - Фото 3
Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!" - Фото 4
Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!" - Фото 5

Код товару: 9786170928962

1 відгуків

Виробник:

Ранок Ранок
  • Артикул: -
  • Видавництво: Ранок
  • Серія: Читаем детям
  • К-ть сторінок: 36, мелованная бумага
  • Формат: А4, 255х255 мм
  • Обкладинка: твёрдая
  • Вік: 3+
  • Термін компл.: 1-5 рабочих дней
Мова:
Товар закінчується
130 грн

     Книжка "Казкотерапія. Бетсі, не плач!" рекомендується для маленьких діток, що часто плачуть, сумують і засмучуються за маленькі дрібнички. То ж, просто прочитайте їй цю казку, і обов'язково обговоріть з нею пригоди про маленьку лисичку Бетсі. Казкотерапія допоможе дитині перебороти і впоратися зі страхами, навчить бути веселим, впевненим і долати життєві перепони.

     Обговорюючи, малюк розбереться у своїх проблемах і почуттях. В книзі є спеціальні тематичні питання, що допоможуть і батькам у вирішенні спільної проблеми дитини. Також, ви навчите його думати і аналізувати. Нехай дитина буде сама собою, дайте їй час для роздумів, не нав'язуйте своїх думок.  Казочка допоможе дитині краще зрозуміти і прийняти світ.

     Книга великого формату, має якісний крейдований папір та великий шрифт. Гарні величезні ілюстрації на кожній сторінці, та позитивних героїв. Ця серія має ще інші книги в колекції, окремо хочеться відмітити, що казку написала дитячий психолог Наталія Чуб, то ж зверніть увагу на книгу "Подорож листочка"

     Купити книгу "Казкотерапія. Бетсі, не плач!" ви зможете в онлайн інтернет магазині книг Babybooks з доставкою по Черкасам, Києву та всій Україні поштою. 

Ми впевнені, книга сподобається і батькам, які хвилюються за якість написання тексту, тому пропонуємо вам невеличкий уривок із цієї книжки: 

"Коли увійдеш до лісу і довго-довго брестимеш звивистою стежиною, раз у раз розсуваючи густі нетрі, то неодмінно потрапиш у непролазні лісові хащі. Тут сонечко ледь проглядає крізь крони вікових дерев. Тихо навколо. Лише чути, як стукотить дятел десь на високій сосні - тук-тук, та хрускотять гілки під важкими ведмежими кроками - хрум-хрум.

Тут, біля великого яру, і живе маленька лисичка на ім'я Бетсі. У глибокій норі, яку її мама з татом вирили ще рано навесні.

Ось яка вона, Бетсі. У неї яскрава помаранчева шубка, чорні блискучі очі-намистинки і пухнастий хвіст із білою китичкою на кінці."

Артикул: -
Видавництво: Ранок
Серія: Читаем детям
К-ть сторінок: 36, мелованная бумага
Формат: А4, 255х255 мм
Обкладинка: твёрдая
Вік: 3+
Термін компл.: 1-5 рабочих дней

Переглянуті товари

Казкотерапія. Бетсі, не плач!
Казкотерапія. Бетсі, не плач!
Є в наявності 1
130 грн

Доставка по всій Україні

Вигідні акційні пропозиції

Захищена та безпечна оплата через сайт

Гарантія на всі товари

Безкоштовна консультація