+38 (068) 787-70-81

Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит"

Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит"
Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит" - Фото 2
Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит" - Фото 3
Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит" - Фото 4
Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит" - Фото 5
Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит" - Фото 6
Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит" - Фото 7

Код товару:

Написати відгук

Виробник:

Ранок Ранок
  • Артикул: -
  • Видавництво: Ранок
  • Серія: Читаем детям
  • К-ть сторінок: 36, мелованная бумага
  • Формат: А4, 255х255 мм
  • Обкладинка: твёрдая
  • Вік: 3+
  • Термін компл.: 1-5 рабочих дней
Мова:
Під замовлення
130 грн

     Книжка "Казкотерапія. Маленький Кит" рекомендується для маленьких діток, що хотять познайомитися з новими друзями, захищати тих хто потребує цього, допомогати тим, хто в біді. То ж, просто прочитайте їй цю казку, і обов'язково поговоріть з дитиною про пригоди великого кита. Казкотерапія допоможе дитині перебороти і впоратися зі страхами, навчить цінувати дружбу, бути справжнім і щирим, співчувати, а також завжди залишатися при своїй думці.

     Обговорюючи, малюк розбереться у своїх проблемах і почуттях. В книзі є спеціальні тематичні питання, що допоможуть і батькам у вирішенні спільної проблеми дитини. Також, ви навчите його думати і аналізувати. Нехай дитина буде сама собою, дайте їй час для роздумів, не нав'язуйте своїх думок.  Казочка допоможе дитині краще зрозуміти і прийняти світ.

     Книга великого формату, має якісний крейдований папір та великий шрифт. Гарні величезні ілюстрації на кожній сторінці, та позитивних героїв. Ми впевнені, вам сподобається вся серія цих книг. Окремо хочеться відмітити, що казку написала дитячий психолог Наталія Чуб. Зверніть увагу на книгу "Бетсі, не плач!".

     Купити книгу "Казкотерапія. Маленький Кит." ви зможете в онлайн інтернет магазині книг Babybooks з доставкою по Черкасам, Києву та всій Україні поштою. 

Ми впевнені, книга сподобається і батькам, які хвилюються за якість написання тексту, тому пропонуємо вам невеличкий уривок із цієї книжки: 

"...- Спи, маля! - каже тато-кит своєму синочку. Але маленький кит ніяк не може заснути. Він гойдається на хвилях і розмірковує...

- Татку, а хто я такий?

- Ти кит, синку!

- Але ж ти розповідав мені, що всі кити дуже великі. А я зовсім маленький... Мені здається, що я так ніколи й не виросту. І не стану найсильнішим китом у світі.

- Не засмучуйся! Мине зовсім небагато часу, і все зміниться. Ти станеш великим і гарним. Адже ми, кити - найбільші тварини на Землі..."

Артикул: -
Видавництво: Ранок
Серія: Читаем детям
К-ть сторінок: 36, мелованная бумага
Формат: А4, 255х255 мм
Обкладинка: твёрдая
Вік: 3+
Термін компл.: 1-5 рабочих дней

Переглянуті товари

Казкотерапія. Маленький Кит
Казкотерапія. Маленький Кит
Під замовлення
130 грн

Доставка по всій Україні

Вигідні акційні пропозиції

Оплата зручним способом

Гарантія на всі товари

Безкоштовна консультація