Категории

Купити книгу "Look inside Your Body"

420.00 грн.
Без НДС: 420.00 грн.
Производитель: Usborne
книги
Артикул: -
Видавництво: Usborne
Серия: Look Inside...
К-во страниц: 14 картонних сторінок з віконечками
Формат издания: 215х195 мм
Обложка: тверда
Возр. категория: 5+
ISBN: 9781409549475
Срок компл.: 1-2 робочих дні
Модель: Наличие: 1

Доступные варианты

Язык:


     Дитяча книга "Look inside Your Body" від видавництва Usborne дає дітям можливістьв деталях познайомитися з людським тілом.

     Ідеальний книжковий подарунок для вашого маленького чомусика! Справжнісінька пізнавально-інтерактивна знахідка, в якій знайдуться відповіді на запитання про людське тіло, які зацікавлять та розширять горизонти навіть дорослого!

     По-перше, вже сама обкладинка обіцяє неабияку мандрівку всередині тіла. Вона - яскрава, з ламінованими елементами, міцна та заокруглена. А ще на ній зазначено, що містить більше 100 "віконечок"! На першому розвороті подано зміст, з якого можна дізнатися, що мова піде про травну систему, кровоносну, кістково-м'язеву, роботу мозку та органів чуття, а також зростання організму з добіркою найцікавіших фактів "на десерт". Кожна сторінка - міцна, має різні за розміром "віконця" - великі і маленькі, відкриваючи які, можна натрапити на справжнісінькі сюрпризи! Наприклад, одне з них містить паперову "гармошку", яка характерно порипує, наочно демонструючи шлях звукового сигналу від барабанної перетинки аж до центру слуху у мозку.

     Хочу звернути особливу увагу на ілюстративне оформлення. Художник зобразив дуууже багато малесеньких, малих та великих персонажів, як дітей, так і дорослих. Вони прекрасно ілюструють невелику кількість тексту, подану у книжці. Роздивляючись та читаючи, складається дуже цілісна "картинка", завдяки якій біологічна та медична "суха" інформація засвоюється дуже швидко.

     На останок, хочу навести ті цікаві факти про людський організм, які мені, дорослій, сподобалися найбільше: твій мозок може запам'ятати 50 000 різноманітних запахів; тривале сильне фізичне навантаження супроводжується такою кількістю викиду тепла, яке здатне нагріти склянку води; у віці двох років дитина має зріст приблизно половини свого остаточного дорослого зросту.

    То ж, книги видавництва "Осборн" серії "Заглянь всередину" - можуть стати хорошим помічником дітлахам, вони допоможуть: 

  • покращити англійську мову
  • познйомити з тілом людини
  • розширити кругозір, покращити мислення дитини

     Ми - рекомендуємо!

книги
Артикул: -
Видавництво: Usborne
Серия: Look Inside...
К-во страниц: 14 картонних сторінок з віконечками
Формат издания: 215х195 мм
Обложка: тверда
Возр. категория: 5+
ISBN: 9781409549475
Срок компл.: 1-2 робочих дні

Написать отзыв

Ваше Имя:

Ваш отзыв:

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:


Книги этой серии (3)

Babybooks ✔ інтернет-магазин дитячих книг в Україні. Усі права захищені. | © 2015-2018.