+38 (068) 787-70-81
Доставка та оплата

Про магазин

Інтернет-магазин дитячих книг BabyBooks.com.ua

Технічний прогрес сприятливо впливає на культуру покупки-продажу різних товарів. Не оминув стороною це питання і дитячі книги. Завдяки онлайн магазину дитячих книг в Україні, вибрати якісну літературу для малюків різного віку стало набагато простіше. Наш магазин "babybooks.com.ua" пропонує можливість оперативно отримувати інформацію і купувати новинки дитячих книг, енциклопедії, книги для читання, шкільну літературу, ігри для малюків, товари для творчості, пазли, книги з наклейками і інші корисні для розвитку дитини товари.

Окремо варто виділити книги для дітей дошкільного віку, їх важливість в житті дитини важко переоцінити. Саме з прослуховування, а потім і самостійного читання буде починатися знайомство дитини з багатьма аспектами у дорослому житті.

Співробітники інтернет-магазину дитячих книг Babybooks - самі є батьками, тому максимально залучені в процес розвитку малюків, завжди в курсі новинок та дитячого асортименту. Ми зможемо порекомендувати оптимальну книжку, яка буде відмінним подарунком вашим дітям. Ми постійно розширюємо асортимент дитячих книжок, прагнучи запропонувати покупцеві сучасний і актуальний продукт, яким зацікавляться діти.

Книги для малят

Завдяки новим технологіям, сучасні дитячі книги відрізняються неймовірно барвистою подачею і інформативністю. Ілюстрації вийшли на якісно новий рівень, тому читати книжки малюкам тепер буде цікаво і самим батькам. Завдяки дитячій енциклопедії з пізнавальними ілюстраціями діти зможуть наочно сприймати почуту / прочитану інформацію. Деякі енциклопедії виконані в цікавому форматі, наприклад, зі застосуванням інфографіки, таблиць, або побудовані у форматі питання-відповідь. З новинок хочеться відмітити новий наприямок - це 3D енциклопедії з додатками на мобільні телефони. Навіть ті діти, як не освоїли читання зможуть цікаво провести час з книгою. Звертаємо увагу батьків і на книги з наклейками, які також активно прищеплюють дітям любов до читання в рамках ігрового процесу.

Де купити дитячі книги в Україні?

Наш магазин дитячої літератури максимально швидко зможе відповісти на це питання. Ми співпрацюємо з відомими видавництвами, на прилавках магазину Бебібукс завжди знайдуться книги від відомих дитячих письменників, книжки зі знаменитими героями мультиків, казок і легенд. Ми приділяємо окрему увагу формуванню асортименту навчальних дитячих книг, які стануть фундаментом для дошкільної підготовки дитини.

Новинка! Поп ап книги - привозимо лише ми в Україну - це наше найбільше досягнення!

Ексклюзивним напрямок діяльності нашого магазину є імпорт поп ап книг від Роберта Сабуди, Метью Рейнхарта та інших відомих ілюстраторів. Поп-ап книги (в перекладі з англ "pop-up books") означають "вспливаючі", іншим словом можна сказати "що рухаються". Тобто ілюстрації в цих книгах розгортаються, оживають, набувають 3Д вигляду як тільки-но ви відкриєте сторінку. Більше - далі ....

Тепер батькам не обов'язково витрачати дорогоцінний час на біганину по магазинах міста в пошуках якісної дитячої літератури і розвиваючих товарів для дітей. Купуйте все в одному місці, не виходячи з дому!

Магазин дитячої літератури Babybooks.com.ua працює без вихідних і перерв на обід - ми цінуємо кожну хвилину вашого вільного часу.

Доставка по всій Україні

Вигідні акційні пропозиції

Захищена та безпечна оплата через сайт

Гарантія на всі товари

Безкоштовна консультація