Категории

Купити книгу "Великий віммельбух На будівництві"

250.00 грн.
Без НДС: 250.00 грн.
Производитель: ARTBOOKS
книги
Артикул: -
Автор: Ізабель Гьонтґен
Видавництво: Artbooks
Серия: Виммельбух
К-во страниц: 10, картон
Формат издания: 260х340 мм
Обложка: картон
Возр. категория: 1+
ISBN: 978-6177395200
Срок компл.: 1-5 рабочих дней
Модель: Наличие: 2

Доступные варианты

Язык:


Книга Ізабель Гьонтген «На будівництві» відкриє перед допитливими читачами таємниці спорудження великих та маленьких будівель, покаже шлях від котловану до хмарочосу. Ви побачите транспорт, який задіяно під час будівельних робіт, правила поведінки на будівельному майданчику, обов'язки працівників цієї сфери. Кран, екскаватор, бетономішалка, вантажівка, камаз, вантажопідйомник не зупиняють двигунів, робота кипить вдень та вночі! Як пояснити дитині все етапи будівництва? Скористайтеся Віммельбухом і ваша дитина дізнається про те, як вивозиться щебінь, бетонуються дороги, ставляться стіни, будуються старі і постають нові будівлі. Світ не стоїть на місці, допоки мешканці міста займаються своїми справами, будівельники заклопотано поринають у свою нелегку роботу.

На сторінках цього ілюстрованого видання на вас чекає: - безліч різних цікавих персонажів, - численні історії, які можна складати за різноманітними деталями на великих ілюстраціях, - екскурсія на будівельні майданчики.

 

Книга Ізабель Гьонтген «На будівництві» відкриє перед допитливими читачами таємниці спорудження великих та маленьких будівель, покаже шлях від котловану до хмарочосу. Ви побачите транспорт, який задіяно під час будівельних робіт, правила поведінки на будівельному майданчику, обов'язки працівників цієї сфери. Кран, екскаватор, бетономішалка, вантажівка, камаз, вантажопідйомник не зупиняють двигунів, робота кипить вдень та вночі! Як пояснити дитині все етапи будівництва? Скористайтеся Віммельбухом і ваша дитина дізнається про те, як вивозиться щебінь, бетонуються дороги, ставляться стіни, будуються старі і постають нові будівлі. Світ не стоїть на місці, допоки мешканці міста займаються своїми справами, будівельники заклопотано поринають у свою нелегку роботу. На сторінках цього ілюстрованого видання на вас чекає: - безліч різних цікавих персонажів, - численні історії, які можна складати за різноманітними деталями на великих ілюстраціях, - екскурсія на будівельні майданчики.

 
книги
Артикул: -
Автор: Ізабель Гьонтґен
Видавництво: Artbooks
Серия: Виммельбух
К-во страниц: 10, картон
Формат издания: 260х340 мм
Обложка: картон
Возр. категория: 1+
ISBN: 978-6177395200
Срок компл.: 1-5 рабочих дней

Написать отзыв

Ваше Имя:

Ваш отзыв:

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Babybooks ✔ інтернет-магазин дитячих книг в Україні. Усі права захищені. | © 2015-2018.